| E-pood | Ostukorv | Kuidas tellida | Sepikoda | Kontakt | Sepised | Kalastus

tegutse nii

Osad e-poe tooted on laos ja osad tellimisel, mida näed ka iga toote juures. Mõlemal juhul pead muljuma ostukorvi lisamiseks nuppu LISA OSTUKORVI, millega lisad tooted ostukorvi.

Kuna mul pole miskit laoprogrammi ja kogu see netipoe värk on manuaalne, siis võib ikka juhtuda, et kaup poes väljas, reaalselt otsas, kasvõi sellel põhjusel, et korraga mitu tellimust sees ja viimane jääb ilma. Ootan mõistvat suhtumist selles osas. 

Kui oled soovitud tooted valinud, ava ostukorv, lisa oma isiku või firmaandmed, (ostukorvis saad vaadata üle tellimuse, suurendada või vähendada koguseid ja kustutada tooteid) ja vajuta nuppu EDASTA TELLIMUS. Kui olid oma mailiaadressi õigesti sisestanud, saad ka kohe kinnituse mailiga, et su tellimus on edastatud.

Võid vabalt igat toodet muljuda ühe ja juurde kirjutada lihtsalt, et näiteks kummi pane pakiga, jigipäid igat kaalu niipalju jne.

Ära erutu, kui pood rehkendab valesti, ei arvesta pakkumisi või allahindlusi, ma oskan ise rehkendada. Kui minu saadetud mailis näed apsakat, siis anna teada .

Saatmisviisiks vali

postkontorisse

kuller

smart

raudlammas

tulen ise järele(peab olema kokkulepe, et millal ja kuhu)

Pisikaubad, mis postkasti mahuvad, nagu paar pakki kummi jms, need mõistlik tavapostiga saat, liht ja maksikiri, enamasti saatekulu 15-25 krooni olenevalt kaalust.

Võid muidugi paki kummi saatmiseks, mille väärtus 40 krooni valida ka kulleri 80 krooni, kui pead seda mõistlikuks.

Smardiga võib tekkida vahest päevane viivitus, kui pole vabasi kappe.

Kallimad kaubad saadan tähitult.

Ritvade saatmise tasu vastavalt eesti posti küsitule.

Võin kauba tuua vene tänavale raudlamba poodi, sealt pead ära viima nädala jooksul.

 

 

 

Ma jätan omale õiguse valida ise, et kas saadan ennem arve või saadan enne kauba ja siis meili, et maksa ära. Reeglina tuleb ennem kaup, siis mail.

Ära saada mulle meili, et kle maksin ära, kui sul kaup käes.

 Kui sul on kiire asjade kättesaamisega, saada mail, kui sul on ülikiire, helista. Võimaluste piires üritan saatmiste osas vastu tulla.

Hinnad e-poes on tingitavad suurema tellimuse või bulk pakendi puhul. Alati võid küsida pakkumist meiliga. Pennide pärast ära tingi, ma niigi ümardan, kui selleks on põhjust.

 

 

© Alvar Heiste sepikoda 2008